Festiwal Koopermatywy 2019 – Permakultura i naturalne budowanie

6‑9 CZERWCA 2019
Międzynarodowe Dni Permakultury – 06‑09 Czerwca 2019

Serdecznie Was zapraszam na piękny festiwal z tematów permakultury – Festiwal KooPermatywy 2019, organizowany przez Ogrody Permakultury, Monikę Podsiadłą, Anię Śmierzchalską i Aurę Młynarczyk. Będę miała tam niezwykłą przyjemność opowiedzieć o naturalnym budowaniu i projektowaniu, umaczamy też dłonie w glinie :) i słomie – czyli będzie warsztat praktyczny i dużo zabawy i śmiechu. Weźcie ubranka do pobrudzenia. Serdecznie zapraszam bo to będzie dobry czas. eKodama

STRONA www festiwalu : TUTAJ

STRONA www organizatora: OGRODY PERMAKULTURY

O FESTIWALU

„Zgodnie z sześcioletnią już tradycją mamy przyjemność zaprosić Was w dziką, wschodnią część Polski do wspólnego świętowania Międzynarodowych Dni Permakultury i tworzenia Permanentnej Kultury!

Ten piękny czerwcowy weekend minie nam pod hasłem KooPermatywy i będzie czasem wypełnionym warsztatami, prezentacjami, wzajemną inspiracją, wykładami, prelekcjami, ciekawymi spotkaniami, rozmowami przy ognisku, wspólnymi ćwiczeniami ale i dobrą muzyką.

Ideą przewodnią będzie sieciowanie, współpraca i kooperacja pomiędzy „zapalonymi permakulturystami”, budowniczymi Nowej Ziemi oraz tymi, w których ten ogień dopiero płonąć zaczyna.

Będziemy dzielić się swoim doświadczeniem i pasjami około permakulturowymi, będzie to czas wzajemnej inspiracji, odnajdywania podobnych sobie ludzi, jednoczenia się na bazie wspólnych pasji i zainteresowań.”

ZDJĘCIA: Ogrody Permakultury