arch. Magdalena Górska

Jestem architektem z uprawnieniami do projektowania architektonicznego bez ograniczeń, członkiem Izby Architektów oraz wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego. Mam ponad 7 lat czynnego doświadczenia w zawodzie architekta i na budowie. Od roku 2012 prowadzę własną pracownię.

Moja specjalizacja to budownictwo naturalne, zdrowe, zrównoważone.

Zainteresowałam się nim już podczas studiów przy realizacji projektu społecznego na wymianie studenckiej w Hiszpanii w 2005 roku (w Las Palmas de Gran Canaria, gdzie spędziłam rok czasu). Od tego czasu ciągle poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych warsztatach i budowach.

Na co dzień również z uśmiechem sięgam po aparat, uwielbiam jeździć i zmieniać perspektywę, poznawać ludzi. Pływam i tańczę jak szaleniec. Promuje budownictwo naturalne i zdrowy tryb życia na swoim blogu na FB - profil eKodama, na który serdecznie zapraszam.


Zobacz inne moje działania i publikacje w świecie budownictwa naturalnego >>>


Doświadczenie zawodowe poza pracownią:

  • 2009-2011 - Architekt w firmie Heinle, Wischer und Partner Architekci Sp. z o.o., Wrocław, Berlin
  • 2008 - Członek zespołu kreatywnego, Architekt w pracowni Group-Arch, AA Design, Wrocław
  • 2007 - Asystent architekta w firmie Eldridge Smerin Architects, Londyn, Wielka Brytania
  • Podczas studiów: Praktyka archeologiczna w firmie “Acme” we Wrocławiu, współpraca z firmą Archwig i konstruktorem Nikołajem Delineszewem


  • Posiadane doświadczenie w pracy na budowie (jako majster):

  • 2008-2009, 2012 – Praca na budowach dla firm Gkon Konstrukcje Metalowe i Ghart Hartownia Metali w Oławie przy realizacjach: Studia nagraniowego dla ATM Grupy na Bielanach Wrocławskich, Modernizacji i nadbudowie kamienicy dla INTERMODY na ul. Św. Mikołaja we  Wrocławiu, Renowacji dworca PKP w Brzegu


Tagi: #strawbale #architekt #projekt #NaturalnyDom #ZdrowyDom

Magdalena Górska